Мектеп директорының ата-аналармен есептік кездесуі (10 сәуір)

10.04.2024

Мектеп директоры В.В.Новиков. Сәуірдің 10-ы күні Мемлекет басшысының саясатын жүзеге асыру бағытында атқарылған жұмыстар мен оқушылардың жетістіктері туралы оқушылардың ата-аналарымен есеп беру кездесуі өтті. Сондай-ақ жиында 2023-2024 оқу жылының үшінші тоқсанындағы оқу үлгеріміне жүргізіліп жатқан мониторингтің қорытындысы, студенттердің бойына ұлттық құндылықтарды сіңіру және пән мазмұны мен сыныптан тыс жұмыстар арқылы бірыңғай білім беру бағдарламасын жүзеге асыруды қамтамасыз ету мәселелері талқыланды.

Новиков В.В.: «Мектеп қызметі туралы ата-аналарды хабардар ету мектеп пен отбасының ынтымақтастығын ұйымдастырудың бір шарты болып табылады. Мен мектеп пен ата-ана арасындағы сенімді қарым-қатынасты оң әсер етудің бірінші және шешуші шарты деп санаймын. Ата-аналарда білім беру үрдісіне қызығушылық пен өз қабілеттеріне сенімділікті қалыптастыру қажет. Ата-ана мен ұстаз арасындағы диалог, пікір алмасу, ортақ шешім іздеу, баланың дамуына қажетті ортақ күш-жігер маңызды. Мектепте оқушыларды тәрбиелеу оқу пәндерінің мазмұны, аудиториялық сағаттар мен іс-шаралар, сонымен қатар сыныптан тыс жұмыстар (үйірмелер, үйірмелер, секциялар, факультативтер) арқылы жүзеге асырылады».