Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізіліміне сәйкес Дмитриевка ауылының негізгі орта мектебі 7 мемлекеттік қызмет көрсетеді.

2023 жылдың аяғында көрсетілген мемлекеттік қызметтердің саны 7 құрады, оның ішінде:

- қағаз түрінде - 0

- «электрондық үкімет» веб-порталы арқылы – 7

- Мемлекеттік корпорация арқылы - 1

- тікелей байланыссыз көрсетілетін қызметті берушінің ақпараттық жүйелері арқылы электрондық нысан

көрсетілетін қызметті алушы – 1

- тікелей байланыс арқылы көрсетілетін қызметті берушінің ақпараттық жүйелері арқылы электрондық нысаны

көрсетілетін қызметті алушының өтінішті ақпараттық жүйеге қолмен енгізуі – 7

Дмитриевка ауылындағы негізгі орта мектеп 7 мемлекеттік қызмет көрсетеді:

1) мектепке дейінгі балаларды (7 жасқа дейін) мектепке дейінгі ұйымдарға жолдама алу кезегіне қою – 4;

2) Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және қабылдау – 1;

3) Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау – 0;

4) денсаулығына байланысты бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына ұзақ уақыт бара алмайтын балалардың үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыруға құжаттарды қабылдау – 0;

5) балаларға қосымша білім беруді қамтамасыз ету үшін құжаттарды қабылдау және оларға қосымша білім беру ұйымдарына оқуға қабылдау – 0;

6) шалғай ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды білім беру ұйымдарына және үйлеріне тегін тасымалдауды қамтамасыз ету -0;

7) жалпы білім беретін мектептердегі оқушылар мен оқушылардың жекелеген санаттарын тегін және жеңілдетілген бағамен тамақтандыруға – 0;

8) мемлекеттiк бiлiм беру ұйымдары студенттерi мен тәрбиеленушілерiнiң жекелеген санаттарының саяжай және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуын қамтамасыз ету үшiн құжаттарды қабылдау және жолдамалар беру – 0;

9) рұқсаттар беру және негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат түрінде оқыту – 0;

10) негізгі орта, жалпы орта білім туралы құжаттардың телнұсқасын беру – 0;

11) Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, лауазымдық білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарындағы педагог қызметкерлерге және оларға теңестірілген тұлғаларға біліктілік санаттарын беру (растау) үшін аттестаттау үшін құжаттарды қабылдау -орта білім -0;

12) мектепке дейінгі білім беру ұйымдары арасында балаларды ауыстыру немесе ауыстыру үшін құжаттарды қабылдау – 0;

13) Жалпы білім беру ұйымдары арасында балаларды ауыстыруға құжаттарды қабылдау – 2;

Халықты ақпараттандыру мақсатында Дмитриевка ауылының негізгі орта мектебінің интернет-ресурсында «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер» бөлімінде білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттары, мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы бұйрықтар мен бұйрықтар қабылданды. осы қызметтерді көрсету бойынша нұсқаулықтар орналастырылған. Сонымен қатар, қолжетімділік және халықты мемлекеттік қызметтерді көрсету бойынша ақпараттандыру мақсатында көрнекі ақпараттар (стандарттар, мәлімдеме үлгілері және т.б.) стендтер орналастырылды. Дмитриевка ауылының негізгі орта мектебінің ресми интернет-ресурсында стандарттар, шағымдану тәртібі, байланыс ақпараты орналастырылған «мемлекеттік қызметтер» бөлімі бар.

«Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданының білім бөлімі» КММ ай сайын 7 мемлекеттік қызмет көрсету бойынша ішкі мониторинг бойынша жұмыс туралы есеп береді. Мемлекеттік қызметтерді көрсету мерзімдерін бұзу фактілері жоқ.

Дмитриевка ауылындағы Негізгі орта мектепте мемлекеттік қызметтерді көрсету стандарттары мен оларды көрсету тәртібі туралы стенд орнатылды.

Жауапты тұлғалар: мектеп директоры – Новиков В.В., оқу ісінің меңгерушісі – Сапожникова Л.В., В.Р. меңгерушісі – Заволовая О.С., «Балдырған» шағын орталығының жетекшісі (оқытушы) – Алеева Н.М., іс жүргізуші – Байдюсенова В.В., біліктілігін арттыру курсынан өтті. тақырыбы: «Мемлекеттік қызмет көрсету дағдыларын жетілдіру. Ерекше қажеттіліктері бар адамдармен өзара іс-қимыл» 2022-2023 жж.

Одан әрі тиімділік пен мемлекеттік қызмет көрсету сапасына қызмет алушылардың қанағаттануын арттыру мақсатында Дмитриевка ауылының негізгі орта мектебінде 2023 жылға арналған мемлекеттік қызметтерді көрсету сапасын арттыру жөніндегі іс-шаралар жоспары және халықты насихаттау және ақпараттандыру бойынша Медиа-жоспар бекітілді. тұтынушыларға Дмитриевка ауылының негізгі орта мектебінің 2023 жылға мемлекеттік қызмет көрсету туралы. Дмитриевка ауылының Негізгі орта мектебінде мемлекеттік қызмет көрсету барысына, сапасына және қолжетімділігіне күнделікті мониторинг жүргізіледі. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша шағымдар түскен жоқ.

2023 жылдың 1 қаңтары мен 31 желтоқсаны аралығында мемлекеттік қызметтерді тұтынушылардан мемлекеттік қызметтерді көрсету мәселелері бойынша жергілікті атқарушы органдарға шағымдар түскен жоқ.

Мемлекеттік қызмет көрсету сапасын бақылау.

1) көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша шағымдары туралы мәліметтер.

Ақыл

шағымданушы туралы

мәні

шағымдар

Орган

шағымды қараған және (немесе) шешім қабылдаған (ұйым).

Қарау күні

Шағымды қарау нәтижелері бойынша құжат нөмірі

Қабылданды

шешімдер